Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Bełżyce

Prasóweczki

Epilacja laserowa – nowoczesny możliwość na łatwe ciało!

Epilacja laserowa Świdnik

Spokojne i zadbane ciało we obecnym świecie jest samotnym z podstawowych wyznaczników piękna. Na łagodnym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w stanie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania jeszcze dużo wysokich obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej zapoznawać się na plaży, warto przed urlopem udać się na sposób laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody usuwania niechcianego owłosienia kupią na osiągnięcie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na relatywnie długi godzina (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie i poprzez to niezbyt zadowalające efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, a przy tym cieszyć się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na sposób laserowego usuwania owłosienia, tani w dobrych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Świdnik

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest realizowana przy zachowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Wydaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i powodują redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w postaci, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc akcesorium do własnych potrzeb pacjenta, co zapobiega rodzeniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesie kobiet jeszcze dużo znana istnieje dodatkowo depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą natomiast pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich partie ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do przygotowania laserowej epilacji jest nie tylko chęć posiadania dobrej roli w charakterach estetycznych. Ta forma medyczna jest przeznaczona również dla pacjentów, którzy narzekają na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest sposobem nie tylko efektywnym, ale i bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze metody i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja zapewne żyć przeprowadzana u chorych z wszystkim rodzajem skóry oraz typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania odpowiednich warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w obrębie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan dopiero po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do przygotowania laseroterapii posiada także dobra lub świeża opalenizna. Zarówno przed, kiedy i po zabiegu, przekonuje się unikanie ekspozycji na słońce oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a dodatkowo stosowanie fotoprotekcji w twarzy kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Świdnik

Zabieg laseroterapii nie ogranicza się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do bliskich naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w istot delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a też (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się kierować do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Świdnik

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments